Menu
Twój koszyk
Sklep działa rutynowo. Wysyłki zamówień realizowane są na bieżąco. Darmowa dostawa DPD dla zamówień powyżej 200 zł!

Wideodomofony analogowe

Wideodomofony analogowe VIDOS to najwyższej klasy urządzenia, spełniające cały szereg funkcji. Charakteryzują się unikatowym wzornictwem i różnorodnymi możliwościami rozbudowy. System przeznaczony jest zarówno do instalacji w domach jedno jak i wielorodzinnych. Dla wygody użytkowników urządzenia te umożliwiają obsługę dwóch wejść, możliwe jest również podłączenie dodatkowych kamer CCTV.

VIDOS

System może być rozbudowany o dodatkowe 3 monitory lub unifony w pełni zaspokajając potrzeby indywidualnego użytkownika. Funkcja podglądu zapewnia możliwość obserwacji obszaru w polu widzenia kamery w stacji bramowej jak również obrazu z dołączonej dodatkowej kamery CCTV. Obrazy można zarejestrować w pamięci wewnętrznej monitorów lub na karcie SD, która jest na wyposażeniu wybranych modeli.

VIDOS - Wideodomofony analogowe

Stacje bramowe wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wyposażone w kamery o znakomitych parametrach posiadają podświetlenie LED IR, umożliwiające korzystanie z wideodomofonu także w nocy. Podświetlana na niebiesko klawiatura to nie tylko nowoczesny wygląd ale także dobra widoczność przycisków nawet w całkowitej ciemności. Obiektywy w kamerach posiadają możliwość regulacji kąta widzenia w pionie i poziomie. Umożliwia to dostosowanie stacji do naszych indywidualnych potrzeb. Wszystkie monitory znajdujące się w naszej ofercie współpracują ze wszystkimi stacjami bramowymi. Wyjątkiem jest seria M900, w której możemy rozbudowywać system o monitory z tej samej serii.

Schemat ideowy
Wideodomofony analogowe VIDOS - Schemat ideowy
Schemat połączeń
Wideodomofony analogowe VIDOS - Schemat połączeń
Schemat połączeń z kamery CCTV
Wideodomofony analogowe VIDOS - Schemat połączeń z kamery CCTV - 1

W miejsce kamery w stacji bramowej można podłączyć zewnętrzną kamerę przemysłową. Rozmowa odbywa się wtedy przez panel wideodomofonu, obraz pochodzi z kamery CCTV.

Wideodomofony analogowe VIDOS - Schemat połączeń z kamery CCTV - 2

Jeżeli korzystasz tylko z jednego wejścia, możesz podłączyć do monitora dodatkową kamerę CCTV wykorzystując złącze CN2 w monitorze.

Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do cookies w przeglądarce.