Menu
Twój koszyk
Sklep działa rutynowo. Wysyłki zamówień realizowane są na bieżąco. Darmowa dostawa DPD dla zamówień powyżej 200 zł!

Fotokomórki

Fotokomórki

Fotokomórki przeznaczone do współpracy z systemami automatyki bramowej VIDOS. Zestaw składa się z nadajnika i odbiornika oraz akcesoriów montażowych. Z nadajnika wysyłana jest wiązka podczerwieni do odbiornika. Jeżeli w polu stworzonej w ten sposób bariery pojawi się obiekt (np. samochód lub człowiek ) fotokomórka zareaguje wysyłając sygnał do zmiany stanu na wejściu centrali sterującej. Odporne przenikanie wilgoci, wyposażone w obudowę chroniącą przed niepożądanym działaniem promieni słonecznych.

Komplet fotokomórek VIDOS FT01
3 lata gwarancji Niedostępny
Brand: VIDOS Model: FT01
Komplet fotokomórek VIDOS FT01 Fotokomórki przeznaczone do współpracy z systemami automatyki bramowej. Zestaw składa się z nadajnika i odbiornika oraz akcesoriów montażowych. Z nadajnika wysyłana jest wiązka podczerwieni do odbiornika. Jeżeli w polu stworzonej w ten sposób bariery pojawi się obiekt ..
73,00 zł
Cena netto:59,35 zł
Komplet fotokomórek VIDOS FT02 Komplet fotokomórek VIDOS FT02
3 lata gwarancji Niedostępny
Brand: VIDOS Model: FT02
Komplet fotokomórek VIDOS FT02 Fotokomórki przeznaczone do współpracy z systemami automatyki bramowej. Zestaw składa się z nadajnika i odbiornika oraz akcesoriów montażowych. Z nadajnika wysyłana jest wiązka podczerwieni do odbiornika. Jeżeli w polu stworzonej w ten sposób bariery pojawi się obiekt ..
104,00 zł
Cena netto:84,55 zł
Pokazuję 1 do 2 z 2 (1 str.)
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do cookies w przeglądarce.