Menu
Twój koszyk
Sklep działa rutynowo. Wysyłki zamówień realizowane są na bieżąco. Darmowa dostawa DPD dla zamówień powyżej 200 zł!

Napędy do bram przesuwnych

Napędy do bram przesuwnych

Napędy VIDOS do bram przesuwnych z wbudowaną centralą sterującą i enkoderem. Urządzenia są przeznaczone do użytku domowego o średnim natężeniu pracy. Elementy ruchome napędów zostały wykonane z hartowanej stali zapewniając komfort bezpiecznego użytkowania przez długi czas.

Napędy VIDOS zostały wyposażone w szereg funkcji i udogodnień podnoszących walory użytkowe oraz zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa:

 • Funkcja zwolnienia podczas zamykania i łagodnego startu - soft start.
 • Intuicyjna obsługa - jeden przycisk sterujący otwieraniem, zatrzymaniem i zamykaniem.
 • Wbudowana lampa led informuje o statusie pracy napędu.
 • System wykrywania przeszkody zwiększa poziom bezpieczeństwa.
 • Po napotkaniu oporu lub przeszkody podczas normalnego ruchu napęd zatrzyma się i rozpocznie ruch w przeciwnym kierunku.
 • 9 stopniowa regulacja siły przeciążenia pozwala na zachowanie wysokiego poziomu zabezpieczenia przed zgnieceniem obiektów. Chroni też silnik i mechanizmy przed uszkodzeniem.
 • Wbudowane złącze umożliwia podłączenie fotokomórek. Jest to dodatkowy element zabezpieczający przed zgnieceniem obiektów w świetle bramy.
 • Funkcja automatycznego zamykania. Po aktywowaniu tej funkcji w sterowniku brama zamknie się automatycznie po upływie określonego czasu. Ta opcja wymaga zastosowania fotokomórek.
 • Proste programowanie za pomocą terminala z wyświetlaczem, który został wbudowany w napęd.
 • Uniwersalny odbiornik radiowy współpracuje ze wszystkimi pilotami działającymi na częstotliwości 433,92 Mhz.
 • Możliwość sterowania przez smartfon za pomocą modułu Proxi Gate (opcja dodatkowa).
Napęd bramy przesuwnej VIDOS AB600 do 500 kg Napęd bramy przesuwnej VIDOS AB600 do 500 kg
Hit Dostawa 0 zł 3 lata gwarancji
Brand: VIDOS Model: AB600
Napęd do bramy przesuwnej VIDOS AB600 do 500 kg z wbudowaną centralą sterującą i enkoderem Urządzenie jest przeznaczone do użytku domowego o średnim natężeniu pracy. Elementy ruchome napędu zostały wykonane z hartowanej stali zapewniając komfort bezpiecznego użytkowania przez długi czas. Nap..
1 168,00 zł
Cena netto:949,59 zł
Napęd bramy przesuwnej VIDOS AB1000 do 900 kg Napęd bramy przesuwnej VIDOS AB1000 do 900 kg
Dostawa 0 zł 3 lata gwarancji
Brand: VIDOS Model: AB1000
Napęd do bramy przesuwnej VIDOS AB1000 do 900 kg z wbudowaną centralą sterującą i enkoderem Urządzenie jest przeznaczone do użytku domowego o średnim natężeniu pracy. Elementy ruchome napędu zostały wykonane z hartowanej stali zapewniając komfort bezpiecznego użytkowania przez długi czas. Na..
1 353,00 zł
Cena netto:1 100,00 zł
Pokazuję 1 do 2 z 2 (1 str.)
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do cookies w przeglądarce.