Menu
Twój koszyk
Sklep działa rutynowo. Wysyłki zamówień realizowane są na bieżąco. Black Week - Darmowa dostawa DPD dla wszystkich zamówień!

Napędy do bram przesuwnych

Napędy do bram przesuwnych

Napędy VIDOS do bram przesuwnych z wbudowaną centralą sterującą i enkoderem. Urządzenia są przeznaczone do użytku domowego o średnim natężeniu pracy. Elementy ruchome napędów zostały wykonane z hartowanej stali zapewniając komfort bezpiecznego użytkowania przez długi czas.

Napędy VIDOS zostały wyposażone w szereg funkcji i udogodnień podnoszących walory użytkowe oraz zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa:

 • Funkcja zwolnienia podczas zamykania i łagodnego startu - soft start.
 • Intuicyjna obsługa - jeden przycisk sterujący otwieraniem, zatrzymaniem i zamykaniem.
 • Wbudowana lampa led informuje o statusie pracy napędu.
 • System wykrywania przeszkody zwiększa poziom bezpieczeństwa.
 • Po napotkaniu oporu lub przeszkody podczas normalnego ruchu napęd zatrzyma się i rozpocznie ruch w przeciwnym kierunku.
 • 9 stopniowa regulacja siły przeciążenia pozwala na zachowanie wysokiego poziomu zabezpieczenia przed zgnieceniem obiektów. Chroni też silnik i mechanizmy przed uszkodzeniem.
 • Wbudowane złącze umożliwia podłączenie fotokomórek. Jest to dodatkowy element zabezpieczający przed zgnieceniem obiektów w świetle bramy.
 • Funkcja automatycznego zamykania. Po aktywowaniu tej funkcji w sterowniku brama zamknie się automatycznie po upływie określonego czasu. Ta opcja wymaga zastosowania fotokomórek.
 • Proste programowanie za pomocą terminala z wyświetlaczem, który został wbudowany w napęd.
 • Uniwersalny odbiornik radiowy współpracuje ze wszystkimi pilotami działającymi na częstotliwości 433,92 Mhz.
 • Możliwość sterowania przez smartfon za pomocą modułu Proxi Gate (opcja dodatkowa).
Napęd bramy przesuwnej VIDOS AB600 do 500 kg Napęd bramy przesuwnej VIDOS AB600 do 500 kg
Hit Dostawa 0 zł 3 lata gwarancji Mega Promocja! Black Week!
Brand: VIDOS Model: AB600
Napęd do bramy przesuwnej VIDOS AB600 do 500 kg z wbudowaną centralą sterującą i enkoderem Urządzenie jest przeznaczone do użytku domowego o średnim natężeniu pracy. Elementy ruchome napędu zostały wykonane z hartowanej stali zapewniając komfort bezpiecznego użytkowania przez długi czas. Nap..
1 168,00 zł 1 230,00 zł
Cena netto:949,59 zł
Napęd bramy przesuwnej VIDOS AB1000 do 900 kg Napęd bramy przesuwnej VIDOS AB1000 do 900 kg
Dostawa 0 zł 3 lata gwarancji Mega Promocja! Black Week!
Brand: VIDOS Model: AB1000
Napęd do bramy przesuwnej VIDOS AB1000 do 900 kg z wbudowaną centralą sterującą i enkoderem Urządzenie jest przeznaczone do użytku domowego o średnim natężeniu pracy. Elementy ruchome napędu zostały wykonane z hartowanej stali zapewniając komfort bezpiecznego użytkowania przez długi czas. Na..
1 353,00 zł 1 476,00 zł
Cena netto:1 100,00 zł
Pokazuję 1 do 2 z 2 (1 str.)
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do cookies w przeglądarce.