Menu
Twój koszyk
Sklep działa rutynowo. Wysyłki zamówień realizowane są na bieżąco. Darmowa dostawa DPD dla zamówień powyżej 200 zł!

Słupki

Słupki

Wolnostojące słupekki z wbudowanym wideodomofonem. Kolumna w całości została wykonana z najwyższej jakości szczotkowanej stali kwasoodpornej. W podstawie wywiercone zostały otwory umożliwiające przytwierdzenie elementu do podłoża. W tylnej części słupka znajduje się zamykany szczelnie otwór, który pozwala na swobodne podłączenie urządzenia lub demontaż stacji bramowej.

Wbudowana w słupek stacja bramowa działa w oparciu o dwuprzewodową serię VIDOS DUO. Panel wyposażony jest w czytnik zbliżeniowy umożliwiający otwieranie wejścia za pomocą karty lub breloka.

Słupek z wideodomofonem VIDOS DUO S1201-SP Słupek z wideodomofonem VIDOS DUO S1201-SP
Cyfrowy DUO Archiwalny Niedostępny
Brand: VIDOS Model: S1201-SP
Produkt archiwalny. System VIDOS DUO MULTI Niepolaryzowane, dwużyłowe połączenie i współpraca z modułami funkcyjnymi to niezawodne i bardzo komfortowe rozwiązanie instalacyjne sprawdzające się w niemal każdych warunkach. Urządzenia odznaczają się doskonałą jakością wykonania i funkcjami zarezerwowan..
0,00 zł
Cena netto:0,00 zł
Pokazuję 1 do 1 z 1 (1 str.)
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do cookies w przeglądarce.