Menu
Twój koszyk
Sklep działa rutynowo. Wysyłki zamówień realizowane są na bieżąco. Darmowa dostawa DPD dla zamówień powyżej 200 zł!

Unifony (słuchawki)

Unifony (słuchawki)

Unifony czyli inaczej słuchawki pozwalają na głosową komunikację z osobą znajdującą się przy furtce jak i na połączenie z innym unifonem/monitorem działającym w systemie. W ofercie znajdują się unifony słuchawkowe oraz głośnomówiące.

Unifon słuchawkowy VIDOS M8W
Analogowy Archiwalny Niedostępny
Brand: VIDOS Model: M8W
Produkt archiwalny. Unifon słuchawkowy M8W do systemu wideodomofonowego. Urządzenie idealnie nadaje się jako element rozbudowujący system o kolejny punkt komunikacji. Doskonale sprawdza się też jako samodzielny system domofonowy dla domu.Zawartość zestawu:Unifon słuchawkowy VIDOS M8W Akcesoria m..
0,00 zł
Cena netto:0,00 zł
Unifon głośnomówiący VIDOS M361W Unifon głośnomówiący VIDOS M361W
Analogowy Archiwalny Niedostępny
Brand: VIDOS Model: M361W
Głośnomówiący unifon M361W do systemów wideodomofonowych. Urządzenie idealnie nadaje się jako element rozbudowujący system o kolejny punkt komunikacji. Doskonale sprawdza się też jako samodzielny system domofonowy dla domu.Zawartość zestawu:Głośnomówiący unifon VIDOS M361W Akcesoria montażowe In..
0,00 zł
Cena netto:0,00 zł
Unifon VIDOS DU9
Analogowy Archiwalny Niedostępny
Brand: VIDOS Model: DU9
Produkt niedostępny. Zalecany zamiennik: M8W Unifon DU9 posiada opcje przekazywania rozmowy, polega ona na tym, że jeśli w systemie jest zainstalowanych kilka unifonów, to po odebraniu połączenia mamy możliwość przekazania rozmowy do innego unifonu. Sygnał wywołania rozlegnie się w innych unifonach,..
0,00 zł
Cena netto:0,00 zł
Zestaw domofonowy VIDOS DU9+DS5
Analogowy Archiwalny Niedostępny
Brand: VIDOS Model: DU9+DS5
Produkt niedostępny. Zalecany zamiennik: M8W Zestaw domofonowy 1-abonentowy DU9+DS5 (możliwość rozbudowy o 3 dodatkowe unifony). Wandaloodporna stacja bramowa wraz z unifonem (mozliwość rozbudowy o 3 dodatkowe unifony). Unifon posiada opcje przekazywania rozmowy, polega ona na tym, że jeśli w system..
0,00 zł
Cena netto:0,00 zł
Pokazuję 1 do 4 z 4 (1 str.)
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do cookies w przeglądarce.