Menu
Twój koszyk
Sklep działa rutynowo. Wysyłki zamówień realizowane są na bieżąco. Darmowa dostawa DPD dla zamówień powyżej 200 zł!

Stacje bramowe

Stacje bramowe

Stacje bramowe systemu analogowego firmy VIDOS. Od najprostszych jednoprzyciskowych, aż po rozwiązania wielorodzinne. Stacje wyposażone są w szyfratory, czytniki RFID lub czytniki biometryczne.

Stacje dostosowane są do montażu podtynkowego lub natynkowego. Dla niektórych stacji istnieją dedykowane daszki pozwalające na ich montaż natynkowy. Duży zakres wymiarów stacji pozwala na dobranie odpowiedniego rozwiązania do istniejącego ogrodzenia.

Stacja bramowa VIDOS S6B Stacja bramowa VIDOS S6B
Analogowy Dostawa 0 zł 3 lata gwarancji
Brand: VIDOS Model: S6B
Jednoabonentowa kamera S6B dla systemów wideodomofonowych. Estetyczna obudowa wykonana została z utwardzanego stopu aluminium, dzięki czemu kamera jest odporna na niepożądane działania osób trzecich. Cechą charakterystyczną i niewątpliwą zaletą tego modelu są jego niewielkie wymiary, co czyni model ..
369,00 zł
Cena netto:300,00 zł
Stacja bramowa VIDOS S6G Stacja bramowa VIDOS S6G
Analogowy Archiwalny Niedostępny
Brand: VIDOS Model: S6G
Produkt niedostępny. Zalecany zamiennik: S6B lub S6S Jednoabonentowa kamera S6G dla systemów wideodomofonowych. Estetyczna obudowa wykonana została z utwardzanego stopu aluminium, dzięki czemu kamera jest odporna na niepożądane działania osób trzecich. Cechą charakterystyczną i niewątpliwą zaletą te..
0,00 zł
Cena netto:0,00 zł
Stacja bramowa VIDOS S6S Stacja bramowa VIDOS S6S
Analogowy Hit Dostawa 0 zł 3 lata gwarancji
Brand: VIDOS Model: S6S
Jednoabonentowa kamera S6S dla systemów wideodomofonowych. Estetyczna obudowa wykonana została z utwardzanego stopu aluminium, dzięki czemu kamera jest odporna na niepożądane działania osób trzecich. Cechą charakterystyczną i niewątpliwą zaletą tego modelu są jego niewielkie wymiary, co czyni model ..
369,00 zł
Cena netto:300,00 zł
Stacja bramowa VIDOS S20DA z szyfratorem i czytnikiem RFID Stacja bramowa VIDOS S20DA z szyfratorem i czytnikiem RFID
Analogowy Hit Dostawa 0 zł 3 lata gwarancji Mega Promocja!
Brand: VIDOS Model: S20DA
Jednoabonentowa stacja bramowa S20DA z wbudowanym dotykowym zamkiem szyfrowym i czytnikiem zbliżeniowym. Wyjątkowo estetyczna obudowa wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem a zintegrowane dwa terminale wejściowe podnoszą walory użytkowe urządzenia. Otwieranie wejścia w modelu S20DA może odbywać się pr..
590,00 zł 676,00 zł
Cena netto:479,67 zł
Stacja bramowa VIDOS S21DA-H z szyfratorem i czytnikiem RFID Stacja bramowa VIDOS S21DA-H z szyfratorem i czytnikiem RFID
Analogowy Archiwalny Niedostępny
Brand: VIDOS Model: S21DA-H
Produkt archiwalny. Zalecany zamiennik: S20DA (szyfrator, czytnik RFID, optyka 800TVL-słabsza niż w S21DA-H, montaż natynkowy) Jednoabonentowa stacja bramowa S21DA-H z wbudowanym dotykowym zamkiem szyfrowym i czytnikiem zbliżeniowym. Wyjątkowo estetyczna i solidna obudowa wyróżnia się nowoczesnym wz..
0,00 zł
Cena netto:0,00 zł
Stacja bramowa VIDOS S35 Stacja bramowa VIDOS S35
Analogowy Dostawa 0 zł 3 lata gwarancji
Brand: VIDOS Model: S35
Jednoabonentowa stacja bramowa S35 dla systemów wideodomofonowych. Estetyczna, wandaloodporna obudowa, wykonana w rozmiarze umożliwiającym montaż nawet na wąskich słupkach. Panel posiada podświetlany szyld na nazwisko abonenta oraz przycisk wywołania. Kamera doświetlana jest diodami LED IR umieszczo..
418,00 zł
Cena netto:339,84 zł
Stacja bramowa VIDOS S50A z czytnikiem RFID Stacja bramowa VIDOS S50A z czytnikiem RFID
Analogowy Hit Dostawa 0 zł Breloki RFID gratis 3 lata gwarancji
Brand: VIDOS Model: S50A
Jednoabonentowa stacja bramowa S50A dla systemów wideodomofonowych to nowa wersja jednego z najbardziej popularnych modeli stacji zewnętrznych S50D. Wyróżnia go wyjątkowa trwałość, solidna obudowa wykonana z utwardzanego stopu aluminium. Przedstawiany model wyposażony jest w czytnik RFID umożliwiają..
615,00 zł
Cena netto:500,00 zł
Stacja bramowa VIDOS S50D z szyfratorem Stacja bramowa VIDOS S50D z szyfratorem
Analogowy Hit Dostawa 0 zł 3 lata gwarancji
Brand: VIDOS Model: S50D
Jednoabonentowa stacja bramowa S50D dla systemów wideodomofonowych to jeden z najbardziej popularnych modeli stacji zewnętrznych. Wyróżnia go wyjątkowa trwałość, solidna obudowa wykonana z utwardzanego stopu aluminium i wbudowany zamek szyfrowy. Szyfrator umożliwia otwieranie wejścia za pomocą kodu ..
553,00 zł
Cena netto:449,59 zł
Stacja bramowa VIDOS S551 Stacja bramowa VIDOS S551
Analogowy Dostawa 0 zł 3 lata gwarancji
Brand: VIDOS Model: S551
Jednoabonentowa stacja bramowa S551 dla systemu wideodomofonowego to pierwsza z serii modeli podtynkowych z panelem wykonanym ze stali szlachetnej. Wyjątkowy design, precyzja i niezawodność – to najważniejsze cechy S551. Przedni panel został wykonany z najwyższej jakości stali kwasoodpornej, dającej..
664,00 zł
Cena netto:539,84 zł
Stacja bramowa VIDOS S551-B Stacja bramowa VIDOS S551-B
Analogowy Archiwalny Niedostępny
Brand: VIDOS Model: S551-B
Produkt niedostępny. Zalecany zamiennik: S551 Jednoabonentowa stacja bramowa dla systemu wideodomofonowego. Wyjątkowy design, precyzja i niezawodność – to najważniejsze cechy S551-B. Przedni panel został wykonany ze stali szlachetnej i pokryty wysokiej jakości lakierem proszkowym w kolorze czarnym. ..
0,00 zł
Cena netto:0,00 zł
Stacja bramowa VIDOS S551-G Stacja bramowa VIDOS S551-G
Analogowy Archiwalny Niedostępny
Brand: VIDOS Model: S551-G
Produkt niedostępny. Zalecany zamiennik: S551 Jednoabonentowa stacja bramowa dla systemu wideodomofonowego. Wyjątkowy design, precyzja i niezawodność – to najważniejsze cechy S551-G. Przedni panel został wykonany ze stali szlachetnej i pokryty wysokiej jakości lakierem proszkowym w kolorze grafitowy..
0,00 zł
Cena netto:0,00 zł
Stacja bramowa VIDOS S561A z czytnikiem RFID Stacja bramowa VIDOS S561A z czytnikiem RFID
Analogowy Dostawa 0 zł Breloki RFID gratis 3 lata gwarancji
Brand: VIDOS Model: S561A
Jednoabonentowa stacja bramowa z wbudowanym czytnikiem RFID. S561A to rozwiązanie dla osób, dla których wygoda i komfort użytkowania mają duże znaczenie. System sprawdza się doskonale w obiektach gdzie udzielany jest dostęp dla większej liczby osób lub po prostu użytkownik poszukuje uniwersalnego ro..
1 082,00 zł
Cena netto:879,67 zł
Pokazuję 1 do 12 z 41 (4 str.)
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do cookies w przeglądarce.