Menu
Twój koszyk
Sklep działa rutynowo. Wysyłki zamówień realizowane są na bieżąco. Darmowa dostawa DPD dla zamówień powyżej 200 zł!

Analogowe

Analogowe

Kompletne zestawy wideodomofonowe COMWEI przeznaczone dla gospodarstw jednorodzinnych. Funkcjonalny i intuicyjny system zapewnia stabilność pracy i liczne funkcje podnoszące komfort użytkowania. Zestaw składa się z monitora, stacji bramowej, zasilacza i niezbędnych akcesoriów montażowych. Kolorowy monitor został wyposażony w dodatkowy przekaźnik umożliwiający sterowanie bramą automatyczną lub innym elementem automatyki domowej.

Zestaw wideodomofonowy COMWEI Z1B Zestaw wideodomofonowy COMWEI Z1B
Analogowy Dostawa 0 zł Schemat i zasilacz gratis 3 lata gwarancji Na wyczerpaniu
Brand: COMWEI Model: Z1B
Kompletny zestaw wideodomofonowy COMWEI Z1B przeznaczony dla gospodarstw jednorodzinnych. Funkcjonalny i intuicyjny system zapewnia stabilność pracy i liczne funkcje podnoszące komfort użytkowania. Zestaw składa się z monitora w kolorze czarnym, stacji bramowej, zasilacza i niezbędnych akcesoriów mo..
498,00 zł
Cena netto:404,88 zł
Zestaw wideodomofonowy COMWEI Z1W Zestaw wideodomofonowy COMWEI Z1W
Analogowy Dostawa 0 zł 3 lata gwarancji Niedostępny
Brand: COMWEI Model: Z1W
Kompletny zestaw wideodomofonowy COMWEI Z1W przeznaczony dla gospodarstw jednorodzinnych. Funkcjonalny i intuicyjny system zapewnia stabilność pracy i liczne funkcje podnoszące komfort użytkowania. Zestaw składa się z monitora w kolorze białym, stacji bramowej, zasilacza i niezbędnych akcesoriów mon..
498,00 zł
Cena netto:404,88 zł
Pokazuję 1 do 2 z 2 (1 str.)
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do cookies w przeglądarce.