Menu
Twój koszyk
Sklep działa rutynowo. Wysyłki zamówień realizowane są na bieżąco. Darmowa dostawa DPD dla zamówień powyżej 200 zł!

COMWEI

COMWEI

Systemy wideodomofonowe firmy COMWEI podzielone na:

  • Kompletne zestawy wideodomofonowe COMWEI przeznaczone dla gospodarstw jednorodzinnych. Funkcjonalny i intuicyjny system zapewnia stabilność pracy i liczne funkcje podnoszące komfort użytkowania.
  • Gotowe zestawy wideodomofonowe bazujące na bezprzewodowych rozwiązaniach firmy COMWEI. Przeznaczone są dla użytkowników, które chcą w łatwy sposób uruchomić kompaktowy system wideodomofonowy.
Wideodomofon bezprzewodowy COMWEI WB201B Wideodomofon bezprzewodowy COMWEI WB201B
Dostawa 0 zł Bezprzewodowy 3 lata gwarancji Niedostępny
Brand: COMWEI Model: WB201B
Wideodomofon bezprzewodowy WB201B to niewielkie urządzenie łączące w sobie najbardziej pożądane przez użytkowników cechy. Bezprzewodowa komunikacja audio wizualna z gośćmi przy furtce to rozwiązanie niezmiernie wygodne. W miejscach gdzie przeprowadzenie okablowania pomiędzy domem a furtką jest niemo..
824,00 zł
Cena netto:669,92 zł
Wideodomofon bezprzewodowy COMWEI WB202W Wideodomofon bezprzewodowy COMWEI WB202W
Dostawa 0 zł Bezprzewodowy 3 lata gwarancji Niedostępny
Brand: COMWEI Model: WB202W
Wideodomofon bezprzewodowy WB202W to niewielkie urządzenie łączące w sobie najbardziej pożądane przez użytkowników cechy. Bezprzewodowa komunikacja audio wizualna z gośćmi przy furtce to rozwiązanie niezmiernie wygodne. W miejscach gdzie przeprowadzenie okablowania pomiędzy domem a furtką jest niemo..
824,00 zł
Cena netto:669,92 zł
Zestaw wideodomofonowy COMWEI Z1B Zestaw wideodomofonowy COMWEI Z1B
Analogowy Dostawa 0 zł Schemat i zasilacz gratis 3 lata gwarancji Na wyczerpaniu
Brand: COMWEI Model: Z1B
Kompletny zestaw wideodomofonowy COMWEI Z1B przeznaczony dla gospodarstw jednorodzinnych. Funkcjonalny i intuicyjny system zapewnia stabilność pracy i liczne funkcje podnoszące komfort użytkowania. Zestaw składa się z monitora w kolorze czarnym, stacji bramowej, zasilacza i niezbędnych akcesoriów mo..
498,00 zł
Cena netto:404,88 zł
Zestaw wideodomofonowy COMWEI Z1W Zestaw wideodomofonowy COMWEI Z1W
Analogowy Dostawa 0 zł 3 lata gwarancji Niedostępny
Brand: COMWEI Model: Z1W
Kompletny zestaw wideodomofonowy COMWEI Z1W przeznaczony dla gospodarstw jednorodzinnych. Funkcjonalny i intuicyjny system zapewnia stabilność pracy i liczne funkcje podnoszące komfort użytkowania. Zestaw składa się z monitora w kolorze białym, stacji bramowej, zasilacza i niezbędnych akcesoriów mon..
498,00 zł
Cena netto:404,88 zł
Pokazuję 1 do 4 z 4 (1 str.)
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do cookies w przeglądarce.