Menu
Twój koszyk
Sklep działa rutynowo. Wysyłki zamówień realizowane są na bieżąco. Darmowa dostawa DPD dla zamówień powyżej 200 zł!

Wideodomofony IP ONE

VIDOS ONE to modułowy system wideodomofonowy pracujący w technologii IP. Elastyczna konstrukcja urządzenia pozwala na stworzenie własnej, najlepszej wersji zestawu doskonale dopasowanej do charakterystyki i potrzeb konkretnej instalacji a także upodobań użytkownika.

System VIDOS ONE jest bardzo elastyczny i umożliwia korzystanie z zaawansowanych technologicznie funkcji włączając integracje z innymi systemami bezpieczeństwa takimi jak SSWiN, kontrola dostępu czy telewizja przemysłowa CCTV.

VIDOS ONE
VIDOS ONE - Już w ofercie

VIDOS ONE sprawdza się doskonale jako samodzielny system wideodomofonowy do małych instalacji jedno i kilkurodzinnych jak i dla złożonych instalacji osiedlowych z obsługą wielu wejść oraz portiernią.

Intuicyjna aplikacja mobilna dla użytkowników zapewnia komfort zdalnego korzystania z wideodomofonu z możliwością podglądu i rejestracji obrazu. Dla osób zarządzających systemem przygotowany został polskojęzyczny program komputerowy, który pozwala na zdalne konfigurowanie i zarządzanie wideodomofonem w pełnym zakresie.

Kompatybilność wszystkich elementów systemu w połączeniu z możliwością integracji z systemami automatyki budynkowej i mobilnym zarządzaniem stawiają VIDOS ONE na najwyższym podium wśród tego typu rozwiązań dostępnych na rynku.

Zobacz przykładowe kompletacje stacji bramowych VIDOS ONE pod tym adresem.

Aplikacja VIDOS ONE
VIDOS ONE - Google Play
VIDOS ONE - App Store
VIDOS ONE - Google Play
VIDOS ONE - App Store
Program VIDOS ONE PC (do programowania systemu, pod Windows)
VIDOS ONE PC

WAŻNE! Aby skorzystać z polskiej wersji językowej programu zainstaluj pakiet językowy w następnej kolejności po zainstalowaniu programu VIDOS ONE PC. Pakiet językowy pobierzesz automatycznie razem z programem.

VIDOS ONE - Cennik
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do cookies w przeglądarce.