Menu
Twój koszyk
Sklep działa rutynowo. Wysyłki zamówień realizowane są na bieżąco. Darmowa dostawa DPD dla zamówień powyżej 200 zł!

O VIDOS

VIDOS to niezawodne, nowoczesne systemy wideodomofonowe, które charakteryzują się najwyższą jakością i nowoczesnym wzornictwem. W ofercie znajdują się systemy dla domów jednorodzinnych oraz rozwiązania dla budynków wielolokatorskich.

VIDOS
Dlaczego VIDOS?
  • Wysoka jakość urządzeń
  • Nowoczesne wzornictwo
  • Funkcjonalność
  • Pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • Wsparcie techniczne
  • Szybkie dostawy
VIDOS - Tworzymy z pasją
Relacje

Pracownicy firmy VIDOS aktywnie uczestniczą w procesie wprowadzania wszelkich innowacji oraz zbierają opinie od klientów o produktach.

Wraz z postępem technologicznym VIDOS wprowadza zmiany i udogodnienia w swoich urządzeniach. Rosnące potrzeby użytkowników są motorem do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.

Relacje z użytkownikami końcowymi są podstawą działalności firmy VIDOS. To z potrzeb klientów rodzi się idea, a wraz z nią produkt, nad którym trwa wspólna praca i jego udoskonalanie. Efekty tych działań są owocem wspólnej pracy.

Bezpieczenstwo i serwis

Wszystkie oferowane produkty posiadają certyfikaty CE oraz RoHs co dowodzi, że VIDOS to produkty wysokiej jakości przyjazne dla środowiska.

Na cały asortyment urządzeń udzielana jest 24 miesięczna gwarancja. Dla klientów sklepu dostępny jest serwis gwarancyjny i pogwarancyjny producenta.

Dział techniczny sklepu jest do Państwa dyspozycji i chętnie odpowie na wszelkie pytania.

Współpraca

Jesteś instalatorem i chciałbyś korzystać z urządzeń VIDOS w swoich projektach? A może jesteś klientem detalicznym i potrzebujesz porady?

Skontaktuj się z Nami a skomponujemy ofertę idealnie dobraną do twoich potrzeb.

Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do cookies w przeglądarce.