Menu
Twój koszyk
Sklep działa rutynowo. Wysyłki zamówień realizowane są na bieżąco. Darmowa dostawa DPD dla zamówień powyżej 200 zł!

O COMWEI

COMWEI to nowoczesne technologie, które są odpowiedzią na postęp technologiczny jaki obecnie obserwujemy. Produkty zgromadzone pod tą marką wyróżniają się pewną cechą - to przede wszystkim technologie bezprzewodowe. Doskonale wpasowują się w coraz częściej widoczną lukę w rynku i jednocześnie są odpowiedzią na wszechobecny świat urządzeń mobilnych.

COMWEI
COMWEI - Bezprzewodowe tele-domofony i wideodomofony
Dlaczego systemy COMWEI są wyjątkowe?
  • COMWEI to urządzenia najwyższej jakości wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły
  • Dostarczamy wyłącznie sprawdzone i niezawodne rozwiązania
  • Aktywnie uczestniczymy w procesie produkcji naszego sprzętu
  • Klient ma do dyspozycji pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny producenta
  • Wsparcie techniczne dla klienta sklepu
  • Użytkownik otrzymuje kompletną informację o produkcie
COMWEI - Wielolokatorski domofon GSM
Jakość

To dzięki wysokiej jakości klienci wracają po produkty firmy COMWEI i polecają je innym. Zależy nam na długotrwałej współpracę dlatego wysoka jakość ma dla nas kluczowe znaczenie.

Cena

Dbamy o to aby nasze produkty były dostępne dla każdego, dlatego ceny urządzeń są rozsądne i opierają się wyłącznie na uczciwej kalkulacji. Wierzymy, że stali klienci docenią te starania.

Wsparcie

Każdy produkt jest objęty pełną gwarancją. Pieczę nad wszelkimi sprawami serwisowymi sprawujemy osobiście. Wszyscy użytkownicy i dystrybutorzy mają dostęp do wsparcia technicznego.

Relacje

Pracownicy firmy COMWEI aktywnie uczestniczą w procesie wprowadzania wszelkich innowacji oraz zbierają opinie od klientów o produktach.

Wraz z postępem technologicznym firma COMWEI wprowadza zmiany i udogodnienia w swoich urządzeniach. Rosnące potrzeby użytkowników są motorem do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.

Bezpieczeństwo i serwis

Wszystkie oferowane produkty posiadają certyfikaty CE oraz RoHs co dowodzi, że COMWEI to produkty wysokiej jakości przyjazne dla środowiska.

Na cały asortyment urządzeń udzielana jest 24 miesięczna gwarancja. Dla klientów sklepu dostępny jest serwis gwarancyjny i pogwarancyjny producenta.

Współpraca

Jesteś instalatorem i chciałbyś korzystać z urządzeń COMWEI w swoich projektach? A może jesteś klientem detalicznym i potrzebujesz porady?

Skontaktuj się z Nami a skomponujemy ofertę idealnie dobraną do twoich potrzeb.

Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do cookies w przeglądarce.