Menu
Twój koszyk
Sklep działa rutynowo. Wysyłki zamówień realizowane są na bieżąco. Darmowa dostawa DPD dla zamówień powyżej 200 zł!

GSM COMWEI

GSM COMWEI

Domofony wykorzystują do komunikacji łączność GSM, zatem niezależnie od tego czy użytkownik jest w domu czy poza nim zawsze może prowadzić rozmowę z osobą stojąca przed wejściem korzystając z telefonu stacjonarnego lub komórkowego a także otworzyć furtkę przy użyciu klawiatury swojego aparatu. Wykorzystanie takiego rodzaju połączenia umożliwia wyeliminowanie instalacji przewodowej pomiędzy furtką a domem. Domofon w takim wydaniu staje się zdecydowanie bardziej przyjaznym i użytecznym narzędziem.

Domofon GSM COMWEI DGSM 02 (50 lok.) Domofon GSM COMWEI DGSM 02 (50 lok.)
Bezprzewodowy Archiwalny Niedostępny
Brand: COMWEI Model: DGSM 02 (50 lok.)
WIELOLOKATORSKI, BEZPRZEWODOWY SYSTEM DOMOFONOWY GSM Stacja bramowa DGSM 02 (50 lok) wykorzystuje do komunikacji łączność GSM, zatem niezależnie od tego czy użytkownik jest w domu czy poza nim zawsze może prowadzić rozmowę z osobą stojąca przed wejściem korzystając z telefonu stacjonarnego lub komór..
0,00 zł
Cena netto:0,00 zł
Domofon GSM COMWEI DGSM 01 Domofon GSM COMWEI DGSM 01
Bezprzewodowy Archiwalny Niedostępny
Brand: COMWEI Model: DGSM 01
Produkt niedostępny. BEZPRZEWODOWY SYSTEM DOMOFONOWY W TECHNOLOGII GSM Przedstawiamy nowość, która wprowadza wideodomofon w zupełnie nowy wymiar, umożliwiając korzystanie z niego w sposób jaki dyktuje nam obecny, niesamowity postęp technologiczny. Stacja bramowa DGSM 01 wykorzystuje do komunikacji ł..
0,00 zł
Cena netto:0,00 zł
Domofon GSM COMWEI DGSM 02 (500 lok.) Domofon GSM COMWEI DGSM 02 (500 lok.)
Bezprzewodowy Archiwalny Niedostępny
Brand: COMWEI Model: DGSM 02 (500 lok.)
Produkt niedostępny. WIELOLOKATORSKI, BEZPRZEWODOWY SYSTEM DOMOFONOWY GSM Stacja bramowa DGSM 02 (500 lok) wykorzystuje do komunikacji łączność GSM, zatem niezależnie od tego czy użytkownik jest w domu czy poza nim zawsze może prowadzić rozmowę z osobą stojąca przed wejściem korzystając z telefonu s..
0,00 zł
Cena netto:0,00 zł
Pokazuję 1 do 3 z 3 (1 str.)
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do cookies w przeglądarce.