Menu
Twój koszyk
Sklep działa rutynowo. Wysyłki zamówień realizowane są na bieżąco. Darmowa dostawa DPD dla zamówień powyżej 200 zł!

Proxi

Proxi

Moduł Proxi Gate przeznaczony do sterowania napędem bramowym i garażowym po przez smartfon Sterowanie odbywa się w standardzie Bluetooth Smart. System składa sie z dedykowanych przekaźników oraz darmowej aplikacji programowej na smartfony i tablety z systemem Android lub iOS (Apple). Zainstalowane przekaźniki są automatycznie dodawane do spisu urządzeń aplikacji i natychmiast gotowe do sterowania.

Sterowanie bramą Proxi Gate
Archiwalny Niedostępny
Brand: VIDOS Model: Proxi Gate
Produkt niedostępny. Moduł Proxi Gate przeznaczony do sterowania napędem bramowym i garażowym za pomocą smartfona. Sterowanie odbywa się w standardzie Bluetooth Smart 4.0. System składa się z przekaźnika obsługiwanego przez darmową aplikację na smartfony i tablety z systemem Android lub iOS (Apple)...
0,00 zł
Cena netto:0,00 zł
Sterowanie oświetleniem Proxi Light
Archiwalny Niedostępny
Brand: COMWEI Model: Proxi Light
Produkt niedostępny. Zdalna kontrola oświetlenia Dzięki Proxi Light nie tylko włączysz i wyłączysz światło w pomieszczeniu, ale również zdalnie je ściemnisz lub rozjaśnisz używając swojego telefonu. Proxi Light to moduł radiowy, który możesz zamontować w każdej puszce elektrycznej. Umożliwia..
0,00 zł
Cena netto:0,00 zł
Sterowanie roletą Proxi Shade
Archiwalny Niedostępny
Brand: COMWEI Model: Proxi Shade
Produkt niedostępny. Steruj żaluzjami lub roletami elektrycznymi. Proxi Shade to moduł radiowy przeznaczony do sterowania napędami rolet, żaluzji, ekranów, markiz oraz zasłon. Możesz go zamontować w puszce elektrycznej i podłączyć do włącznika stosowanego w tradycyjnych rozwiązaniach lub zai..
0,00 zł
Cena netto:0,00 zł
Adapter gniazdowy Proxi Smart Plug Adapter gniazdowy Proxi Smart Plug
Archiwalny Niedostępny
Brand: COMWEI Model: Proxi Smart Plug
Produkt niedostępny. Sterowanie za pomocą wtyczki Proxi Smart Plug to najmniejsza wtyczka działająca w oparciu o protokół komunikacyjny Bluetooth Smart. Pozwala na sterowanie podłączonym do niej urządzeniem za pomocą aplikacji w telefonie. Montaż nie wymaga wymiany instalacji, a jedynie wpię..
0,00 zł
Cena netto:0,00 zł
Pokazuję 1 do 4 z 4 (1 str.)
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do cookies w przeglądarce.