Menu
Twój koszyk
Sklep działa rutynowo. Wysyłki zamówień realizowane są na bieżąco. Darmowa dostawa DPD dla zamówień powyżej 200 zł!

Kamery CCTV

Kamery CCTV

Kamery dedykowane do współpracy z systemami wideodomofonowymi VIDOS. Ich doskonałe parametry są idealnie dobrane do pracy jako dodatkowa kamera do wykonywania podglądu i wyświetlania obrazu na monitorach marki VIDOS. Możliwość dostosowania parametrów do współpracy z rejestratorami najpopularniejszych producentów czyni je wyjątkowo uniwersalnymi.

Dzięki obsłudze wielu standardów obrazu, kamery mogą pracować w każdym systemie monitoringu z maksymalną rozdzielczością 1080p niezależnie od rodzaju rejestratora (zależnie od możliwości technicznych rejestratora).

Kamera kopułkowa VIDOS K120-A Kamera kopułkowa VIDOS K120-A
Hit Dostawa 0 zł 3 lata gwarancji
Brand: VIDOS Model: K120-A
K120-A to kamera analogowa do monitoringu. Urządzenie przeznaczone jest do obsługi nowoczesnych systemów wizyjnych opartych o jedną z czterech technologii TVI, AHD, CVI CVBS. Uniwersalne i łatwe w konfiguracji pozwalają na korzystanie ze znakomitej jakości obrazu. Kamery cyfrowe 4 w 1 można zastosow..
221,00 zł
Cena netto:179,67 zł
Pokazuję 1 do 1 z 1 (1 str.)
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do cookies w przeglądarce.