Menu
Twój koszyk
Sklep działa rutynowo. Wysyłki zamówień realizowane są na bieżąco. Darmowa dostawa DPD dla zamówień powyżej 200 zł!

Elektrozaczepy

Elektrozaczepy

Elektrozaczepy do montażu w furtce pozwalają na jej otwarcie z poziomu monitora lub po przyciśnięciu przycisku wyjścia. Mogą mieć następujące opcje:

Pamięć: po przyciśnięciu przycisku rygla jest on zwolniony do czasu ponownego zamknięcia furtki.

Wyłącznik: na obudowie elektrozaczepu znajduje się mechaniczny przełącznik, którym możemy zwolnić zaczep i umożliwić swobodne otwieranie furtki.

Elektrozaczep symetryczny VIDOS R5
Hit Nowe oznaczenie 3 lata gwarancji
Brand: VIDOS Model: R5
Elektrozaczep R5 charakteryzuje się symetryczną budową, oraz regulowanym (do 3 mm) zaczepem z proszku stali spiekanej, służy do zdalnego przewodowego otwierania drzwi, szafek lub furtek. Zasilany prądem zmiennym (wersja AC), lub prądem stałym (DC). Najważniejsze cechy:Trudnościeralne elementy z..
91,00 zł
Cena netto:73,98 zł
Elektrozaczep symetryczny VIDOS R6 z pamięcią
Nowe oznaczenie 3 lata gwarancji
Brand: VIDOS Model: R6
Elektrozaczep R6 charakteryzuje się symetryczną budową, oraz regulowanym (do 3 mm) zaczepem z proszku stali spiekanej, służy do zdalnego przewodowego otwierania drzwi, szafek lub furtek. Zasilany prądem stałym (DC). Pamięć sprawia, że elektrozaczep po otrzymaniu impulsu elektrycznego utrzymuje stan ..
98,00 zł
Cena netto:79,67 zł
Elektrozaczep symetryczny VIDOS R7 z wyłącznikiem
Nowe oznaczenie 3 lata gwarancji
Brand: VIDOS Model: R7
Elektrozaczep R7 charakteryzuje się symetryczną budową, oraz regulowanym (do 3 mm) zaczepem z proszku stali spiekanej, służy do zdalnego przewodowego otwierania drzwi, szafek lub furtek. Zasilany prądem stałym (DC). Wyłącznik, w który wyposażony jest elektrozaczep, umożliwia mechaniczne zwolnienie r..
95,00 zł
Cena netto:77,24 zł
Elektrozaczep symetryczny VIDOS R8 z pamięcią i wyłącznikiem
Hit Nowe oznaczenie 3 lata gwarancji
Brand: VIDOS Model: R8
Elektrozaczep R8 charakteryzuje się symetryczną budową, oraz regulowanym (do 3 mm) zaczepem z proszku stali spiekanej, służy do zdalnego przewodowego otwierania drzwi, szafek lub furtek. Zasilany prądem prądem stałym (DC). Pamięć rygla sprawia, że elektrozaczep po otrzymaniu impulsu elektrycznego u..
102,00 zł
Cena netto:82,93 zł
Elektrozaczep wąski symetryczny VIDOS RS5
Nowość 3 lata gwarancji
Brand: VIDOS Model: RS5
Elektrozaczep RS5 podstawowy z serii RS, charakteryzuje się wąską budową (16,2 mm szerokości) oraz regulowanym (do 3,5 mm) zaczepem z proszku stali spiekanej, służy do zdalnego przewodowego otwierania drzwi, szafek lub furtek. Niewielkie wymiary umożliwiają montaż w wąskich profilach i ościeżnicach ..
107,00 zł
Cena netto:86,99 zł
Elektrozaczep rewersyjny wąski symetryczny VIDOS RS5-R
Nowość 3 lata gwarancji
Brand: VIDOS Model: RS5-R
Elektrozaczep rewersyjny RS5-R z serii RS, charakteryzuje się wąską budową (16,2 mm szerokości) oraz regulowanym (do 3,5 mm) zaczepem z proszku stali spiekanej, służy do zdalnego przewodowego otwierania drzwi, szafek lub furtek. Niewielkie wymiary umożliwiają montaż w wąskich profilach i ościeżnicac..
114,00 zł
Cena netto:92,68 zł
Elektrozaczep wąski symetryczny VIDOS RS6 z pamięcią
Nowość 3 lata gwarancji
Brand: VIDOS Model: RS6
Elektrozaczep RS6 z pamięcią z serii RS, charakteryzuje się wąską budową (16,2 mm szerokości) oraz regulowanym (do 3,5 mm) zaczepem z proszku stali spiekanej, służy do zdalnego przewodowego otwierania drzwi, szafek lub furtek. Niewielkie wymiary umożliwiają montaż w wąskich profilach i ościeżnicach ..
113,00 zł
Cena netto:91,87 zł
Elektrozaczep wąski symetryczny VIDOS RS8 z pamięcią i wyłącznikiem
Nowość 3 lata gwarancji
Brand: VIDOS Model: RS8
Elektrozaczep RS8 z pamięcią i wyłącznikiem z serii RS, charakteryzuje się wąską budową (16,2 mm szerokości) oraz regulowanym (do 3,5 mm) zaczepem z proszku stali spiekanej, służy do zdalnego przewodowego otwierania drzwi, szafek lub furtek. Niewielkie wymiary umożliwiają montaż w wąskich profilach ..
120,00 zł
Cena netto:97,56 zł
Pokazuję 1 do 8 z 8 (1 str.)
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do cookies w przeglądarce.