Menu
Twój koszyk
Sklep działa rutynowo. Wysyłki zamówień realizowane są na bieżąco. Darmowa dostawa DPD dla zamówień powyżej 200 zł!

Elektrozaczepy

Elektrozaczepy

Elektrozaczepy do montażu w furtce pozwalają na jej otwarcie z poziomu monitora lub po przyciśnięciu przycisku wyjścia. Mogą mieć następujące opcje:

Pamięć: po przyciśnięciu przycisku rygla jest on zwolniony do czasu ponownego zamknięcia furtki.

Wyłącznik: na obudowie elektrozaczepu znajduje się mechaniczny przełącznik, którym możemy zwolnić zaczep i umożliwić swobodne otwieranie furtki.

Elektrozaczep symetryczny VIDOS R4
3 lata gwarancji
Brand: VIDOS Model: R4
Elektrozaczep R4 charakteryzuje się symetryczną budową, oraz regulowanym (do 3 mm) zaczepem z proszku stali spiekanej, służy do zdalnego przewodowego otwierania drzwi, szafek lub furtek. Zasilany prądem zmiennym (wersja AC), lub prądem stałym (DC). Najważniejsze cechyTrudnościeralne elementy ze st..
78,00 zł
Cena netto:63,41 zł
Elektrozaczep symetryczny VIDOS R5 z pamięcią i wyłącznikiem
Hit 3 lata gwarancji
Brand: VIDOS Model: R5
Elektrozaczep R5 charakteryzuje się symetryczną budową, oraz regulowanym (do 3 mm) zaczepem z proszku stali spiekanej, służy do zdalnego przewodowego otwierania drzwi, szafek lub furtek. Zasilany prądem prądem stałym (DC). Pamięć rygla sprawia, że elektrozaczep po otrzymaniu impulsu elektrycznego ut..
92,00 zł
Cena netto:74,80 zł
Elektrozaczep symetryczny VIDOS R6 z pamięcią
3 lata gwarancji
Brand: VIDOS Model: R6
Elektrozaczep R6 charakteryzuje się symetryczną budową, oraz regulowanym (do 3 mm) zaczepem z proszku stali spiekanej, służy do zdalnego przewodowego otwierania drzwi, szafek lub furtek. Zasilany prądem stałym (DC). Pamięć sprawia, że elektrozaczep po otrzymaniu impulsu elektrycznego utrzymuje stan ..
92,00 zł
Cena netto:74,80 zł
Elektrozaczep symetryczny VIDOS R7 z wyłącznikiem
3 lata gwarancji
Brand: VIDOS Model: R7
Elektrozaczep R7 charakteryzuje się symetryczną budową, oraz regulowanym (do 3 mm) zaczepem z proszku stali spiekanej, służy do zdalnego przewodowego otwierania drzwi, szafek lub furtek. Zasilany prądem stałym (DC). Wyłącznik, w który wyposażony jest elektrozaczep, umożliwia mechaniczne zwolnienie r..
92,00 zł
Cena netto:74,80 zł
Pokazuję 1 do 4 z 4 (1 str.)
Strona korzysta z cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania/dostępu do cookies w przeglądarce.